Szkoły

Plecaki od Serca

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału
w II edycji ogólnopolskiej akcji EASY Plecaki od serca skierowanej
do uczniów szkół podstawowych.

 

Cel akcji

Celem akcji jest przekazanie plecaków dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub społecznej. Marka EASY za 25 rysunków lub prac kreatywnych przygotowanych przez uczniów Państwa szkoły, przekaże plecak EASY potrzebującym dzieciom, podopiecznym Dolnośląskiej Fundacji na rzecz Pieczy Zastępczej „Przystanek Rodzina”.

 

Zasady

Pierwsze 200 szkół, które weźmie udział w akcji, otrzyma nagrodę gwarantowaną – zestaw produktów szkolnych marki EASY o wartości 100 zł brutto. Wystarczy odesłać wypełnioną deklarację uczestnictwa do 10 maja b.r.

Każdy uczeń za przygotowanie rysunku lub pracy kreatywnej otrzyma bon na gratisowy piórnik marki Easy przy zakupie plecaka marki Easy w sklepie biorącym udział w akcji.

 

Pobierz deklarację uczestnictwa

Więcej o kampanii

 

Czas trwania kampanii

 

Akcja rysunkowa trwa od 16.04.2018 do 22.06.2018 W tym terminie prosimy o przysłanie na adres pocztowy Organizatora akcji 25 rysunków lub prac kreatywnych przygotowanych podczas zajęć dydaktycznych lub świetlicowych.

SPOKEY Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
Z dopiskiem „EASY Plecaki od serca”

Od 16.04.2018 będziemy wysyłać do każdej szkoły biorącej udział w akcji pakiet startowy, składający się z plakatów i ulotek o Kampanii, przywieszek z logo akcji oraz bonów dla uczniów uprawniających do gratisowego piórnika przy zakupie plecaka marki EASY.

Prosimy o umieszczenie materiałów promocyjnych w widocznym miejscu w szkole i zachęcanie uczniów do udziału w akcji.

 

Zapraszamy do udziału w akcji!
Prosimy o odesłanie deklaracji uczestnictwa.

pobierz deklarację uczestnictwa

Aktualności

16.04.2018

Akcja “Plecaki od serca” już ruszyła!

EASY Plecaki od serca: Narysuj szczęście, podaruj plecak! to ogólnopolska akcja skierowana do szkół podstawowych, której celem jest przekazanie plecaków potrzebującym dzieciom w zamian za rysunki przygotowane przez uczniów w szkołach. Cieszymy się, że przygotowana przez nas akcja jest doskonałą okazją do zaszczepienia wśród dzieci idei niesienia pomocy. Akcja trwa od 16 kwietnia do 22 […]

Czytaj więcej
Witryna korzysta z plików cookies Rozumiem