Plecak młodzieżowy

Zastanawiając się nad wyborem plecaków młodzieżowych, niekiedy stajemy przed kilkoma rodzajami:

 • plecaki młodzieżowe typu uniseks (uniwersalne – dla Niej i Niego)
 • plecaki dla chłopców
 • plecaki dla nastolatek

Plecaki młodzieżowe szkolne uniseks

Powyższy rodzaj plecaka stanowi najczęściej wybierany przez nastolatków. Jest to fason uniwersalny, stworzony dla chłopaków oraz nastolatek. Charakteryzuje się klasycznymi kolorami oraz prostą linią wykonania. Ponadto taki plecak młodzieżowy znakomicie sprawuje się również po za szkołą. Z powodzeniem możemy wykorzystać go w takich przypadkach jak:

 1. wycieczki rowerowe
 2. wypady ze znajomymi na zakupy
 3. zajęcia sportowe po za szkolne

Przykład plecaka szkolnego młodzieżowego, idealnego za każdą z tych okazji znajdziecie na poniższym zdjęciu:

plecaki młodzieżowe
Oto plecaki szkolne młodzieżowe skierowane do chłopców oraz nastolatek

Plecak młodzieżowy dla chłopca

Kolejna grupa plecaków szkolnych młodzieżowych stanowią plecaki dla chłopców. Są to modele których design oraz elementy organizacyjne skierowane są dla męskiej grupy uczniów. Plecaki szkolne młodzieżowe tej kategorii sprawdzają się nie tylko w szkolne, podobnie jak powyższe plecaki możemy użytkować je na rowerze czy w czasie wolnym ,ale też jako:

 1. plecaki na laptopa
 2. plecaki do pracy
 3. plecaki turystyczne
 4. plecaki biwakowe, trekkingowe

Nie mówię, że każdy plecak szkolny młodzieżowy nadaje się do spełnienia każdej z powyższych ról, ale często sprawdzi się w przynajmniej jednej z nich. Aby przekonać się o wielofunkcyjności plecaków dla młodzieży warto przejrzeć ofertę jednego z dystrybutorów – firmy Brytyjka.pl.

Brytyjka sklep
Brytyjka.pl to sklep oferujący plecaki młodzieżowe do szkoły

Plecak młodzieżowy szkolny ze sklepu Brytyjka.pl

Wybór plecaka do szkoły w młodzieżowym stylu z pewnością nie jest łatwy. Aktualnie sklepy z plecakami tego typu prześcigają się z wypuszczaniem coraz to nowych ofert dla uczniów. Jest jednak kilka oferentów internetowych, którzy oferują coś innego – plecak szkolny młodzieżowy z wielkiej Brytanii. To jest prawdziwy hit, który znajdziecie pod poniższym adresem dystrybutora:

Plecaki dla nastolatek

Jakie fasony plecaków dla nastolatek poleca Wam organizacja Plecaki Szkolne od Serca? Otóż takie skóra są modne i tanie jednocześnie. Co rozumiemy przez modne plecaki szkolne? Najlepiej zobaczcie poniżej:

plecaki młodzieżowe
Przykładowy plecak młodzieżowy szkolny dla nastolatków

Powyższy zaprezentowany na zdjęciu plecak szkolny jest nie tylko wygodny ale i modnie wykonany, kwiatowe naszywki dodają mu wyjątkowości. Natomiast solidny jeansowy materiał sprawia, że sprawdzi się idealne w przypadku wymagań młodzieży uczniowskiej. Jeśli natomiast potrzebny jest wam plecak skórzany męski – zapraszam na tę stronę.

Plecaki dla starszej młodzieży

Jeśli waszym celem jest znalezienie plecaka odpowiadającego gustom starszej młodzieży, to polecam plecaki młodzieżowe od Exams. Jest to strona z poradami również dla studentów, odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania, zamiast typowej szkolnej torby lub plecaka. W ich portfolio z pewnością znajdziecie ciekawe przykłady, których my niestety nie posiadamy i być może zainspirujecie się idealnym młodzieżowym plecakiem.

Plecaki dla uczniów klas 4-6

Najmodniejsze plecaki wśród uczennic:

– kolorowe, z cekinami, elementami odblaskowymi
– nawiązujące do postaci z bajek
– z nadrukami, napisami, sloganami
– szyte z poliestru lub nylonu, odpornego na wilgoć i często nieprzemakalnego

Plecaki dla nastolatków, klas 7-8

plecak młodzieżowy dla nastolatki jansowy

Plecaki dla nastolatek, klas 7 oraz 8 to najpopularniejsze na rynku Polskim rodzaje plecaków. W tej kategorii nie można mówić już o przypadkowym wyborze. Nastolatki dokładnie wiedzą co jest modne a co nie.

Bardzo ważny jest materiał plecaka:

W szkole, liczą nie się tylko cechy wytrzymałościowe plecaka szkolnego, ale i design materiału. Z tego względu obecnie najmodniejsze są:

 • plecaki z jeansu (podobne do tego co w marce Black Sheep)
 • plecaki z nylonu (podobnego do tego co w marce KANKEN)
 • plecaki ze skóry