Plecak skórzany męski

Czy wiecie jaki plecak męski jest najmodniejszy? Może to nie wydawało się Wam oczywiste ale w rankingu mody męskiej oraz akcesoriów skórzanych przeważa plecak męski skórzany.

plecak męski
Fot: Prezentujemy plecak męski skórzany który wygrał ranking TOP10 męskich modeli plecaków

Powyżej zaprezentowany na zdjęciu plecak męski jest modelem wykonanym ze skóry naturalnej bawolej. Charakteryzuje się niezwykła starannością szycia, oraz co ważne odpornością skóry na przesiąkanie wody. To są dwie cechy, które decydują o sukcesie tego modelu plecaka. Nie jest to jednak jedyny plecak skórzany męski, który zdobył serca mężczyzn w Polsce. Po za zaprezentowanym na powyższej fotografii mamy tez plecaki:

  • męskie ze skóry ekologicznej (niska cena)
  • plecaki skórzane do pracy (drogie, ale wytrzymałe)
  • plecaki męskie ze skór typu BUFFALO (wersja ekskluzywna plecaka skórzanego)
  • męskie plecaki skórzane w połączeniu z innymi materiałami (np. skóra naturalna + canvas)

Plecak męski ze skóry ekologicznej

To przedstawiciel najtańszych plecaków skórzanych dla mężczyzn. Jego niewątpliwym atutem jest niska cena. Plecaki ze skóry eko, możemy bowiem nabyć już w cenie od 100zł. Nie jest to wygórowana kwota zważywszy na to, że inne plecaki skórzane kosztują już powyżej 300zł. Zatem czy warto kupić plecak dla mężczyzny, który kosztuje 3 razy mniej?
Aby lepiej odpowiedzieć sobie na to pytanie, powinniśmy wcześniej dowiedzieć się więcej o innych rodzajach plecaków męskich.

Gdzie najlepiej dokonać zakupu?

Współpracujemy z kilkoma dystrybutorami plecaków męskich.

W jakim celu mężczyźni najczęściej je wybierają?

  • jako plecaki miejskie, zamiast torby męskiej na ramię
  • plecaki na specjalne okazje, np. typu “fashion”, do stylizacji

Plecaki skórzane dla mężczyzn pracujących

Tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej, a niżeli w przypadku zaprezentowanych powyżej placków ze skóry ekologicznej. Ten rodzaj plecaka, produkowany jest zazwyczaj z naturalnej skóry. Wyróżnia się zatem bardzo wysoką solidnością i wytrzymałością na eksploatację. Polecamy do jako męski plecak do pracy i na zadania ekstremalne.

Plecak męski skórzany – BUFFALO

To jest klasyka plecaków z linii PREMIUM. Co to oznacza? Są to po prostu plecaki najwyższej klasy, z najwyższych komponentów, w tym nici, metalowych zapiec etc. Plecaki męski skórzany tej klasy, po za wytrzymałością posiada nietuzinkowy design. Ten styl uzyskuje się za pomocą ręcznej wyprawki skóry naturalnej oraz impregnacji i konserwacji substancjami roślinnymi naturalnego pochodzenia. O szczegółach wykonania takiego plecaka niestety nie wiemy za dużo, ponieważ każdy zakład szewski pilnuje sekretu ich wykonywania, a tajemnica ta jest pilnie strzeżona.

Skóra Buffalo

Cechy skóry naturalnej typu “buffalo”:

– jedna z 10 najtrwalszych skór naturalnych dostępnych na garbarskim rynku Światowym.
– najsolidniejsza skóra naturalna do szycia męskich toreb oraz plecaków skórzanych dostępna na rynku Polskim.
– odporna na rozerwania, wysoką temperaturę
– przy odpowiednim garbowaniu skóra buffalo jest wodoodporna (wymagane jest garbowanie chromowe lub roślinno chromowe)

Męski plecak ze skóry w połączeniu z materiałem

To już ostatni rodzaj plecaków skórzanych męskich. wykonane są ze skór naturalnych, ale dodatkowo przeszywane lub wzbogacane materiałami bawełnianymi. Z takie go połączenia wychodzą piękne plecaki skórzane vintage oraz modele hipsterskie. Cena tych modeli plecaków nie jest wygórowana, przez co stanowią niezła alternatywę dla droższych plecaków ze skóry naturalnej lub Buffalo.

Czy w takim razie już wiesz jaki plecak skórzany męski wybrać dla siebie?

plecak skórzany

Jeśli jeszcze jesteście w trakcie podejmowanie decyzji, to być może znajdziecie czas aby sprawdzić stronę firmy Belveder. Jest to producent oferujący plecaki skórzane męskie, torby oraz galanterię. Warto wspomnieć, że wyroby skórzane Belveder są szyte ręcznie w Polsce przez prawdziwych kaletników. Każdy plecak skórzany męski wychodzący z pod igły ich projektantów jest objęty dożywotnią gwarancją, potwierdzoną op opiniach konsumentów. Jest to zatem propozycja godna przemyślenia.

Plecak skórzany męski od Belveder

Tam gdzie kunszt pracy kaletników stał się już dawno przeżytkiem. Tam właśnie firma Belveder Polska, upatruje swoją siłę. nie są to torby i plecaki skórzane szyte masowo. Ich czas wytworzenia niekiedy przekracza 10 dni, ale warto zaczekać. Wierzcie mi! Bez cienia wątpliwości…

… i ciesz się jego wytrzymalszą oraz niebanalnym modnym stylem. Zobacz z bliska jakość i sztukę kuśnierskiego rzemiosła i zakochaj się w tych fenomenalnych plecakach skórzanych. Jeśli to za mało, to sprawdź też nasze plecaki młodzieżowe!

Gdzie jeszcze szukać inspiracji w kontekście modnych męskich plecaków?

facebook

Jeśli chcielibyście podzielić się swoją opinią w temacie modnych fasonów, sprawdzonych konstrukcji oraz marek plecaków – piszcie na naszego Fanpage na Fecebooku.

Z chęcią opublikujemy wasze zdjęcia, inspiracje które prześlecie na powyższy adres.


Przeczytaj nowe opinie naszych subskrybentów:

facebook-icon

Grzegorz13 | 12.06.2021 | Jackowo
Ja znam skórę Buffalo, jeszcze z okresu wojska. Z tej skóry szyte były wszystkie buty militarne naszych kolegów z Armii USA. Podobno nie do zajechania. Ciekawe jak sprawdza się w przypadku wykorzystanie w plecakach skórzanych?


facebook-icon

Desperados |22.04.2021 | Kraków
Mam plecak od tej marki – Belveder. Generalnie jest super, wytrzymały, pakowny (maga) mieszczę w nim laptopa i jeszcze klika książek, w tym takich po 1 kg (sztuka). Także nic złego powiedzieć nie mogę. Jedynie zapach skóry naturalnej. Ta skóra z której szyte są plecaki naprawdę intensywnie oddaje woń. Trzeba się przyzwyczaić przez pierwszy tydzień. Później jest już ok.


Sprawdź blogi modowe oraz serwisy testerskie, zajmujące się tematyką plecaków, jak np. Blog o Podróżach i rekomendowane plecaki młodzieżowe.

plecaki od serca
Polecamy!